Україна-Трансервіс

Уже не перший рік ми займаємося перевезенням і доставкою сипучих вантажів.
Наші кваліфіковані співробітники завжди допоможуть Вам з вирішенням поставлених завдань, а власний склад і автопарк гарантує своєчасну доставку товару клієнту.
Нам довіряють лідери ринку!

Власний транспорт

Для надання послуг доставки та перевезення вантажів ми використовуємо власний сучасний автопарк. Він складається з доглянутих самоскидів VOLVO та DAF вантажопідйомністю 30 і 40 тонн. Автомобілі справні і готові до виконання вашого замовлення.

Власний склад

Ми маємо власний склад, на якому завжди в достатній кількості присутня продукція представлена на сайті. Також ми тісно працюємо безпосередньо з щебеневими кар'єрами і здобувачами піску в Києві і області, що дозволяє Вам отримувати низькі ціни на замовлену продукцію. Весь товар сертифікований і пройшов належний контроль якості.

Команда

Наша команда професіоналів складається з людей, які не перший рік в галузі. Ми завжди націлені на довгострокове співробітництво, тому намагаємося вчасно і на високому рівні виконувати взяті зобов'язання. У число наших співробітників входять досвідчені водії, менеджери, логісти які завжди готові до співпраці.

Індивідуальний підхід і швидкість надання послуг

Ми підходимо індивідуально до кожного клієнта незалежно від обсягу замовлення. Наші співробітники завжди допоможуть обчислити вартість і терміни поставки продукції, і найближчим часом приступити до роботи.

Чесність і відповідальність

Працюючи більше 10 років в сфері вантажних перевезень ми змогли стати надійними партнерами для багатьох організацій по всій території України. Такими, що дорожать своєю репутацією. Замовляючи продукцію або послуги нашої компанії, можете бути впевненими в нас на 100%.

Наші партнери і їхні відгуки

За більш ніж 9 років ми встигли стати надійними партнерами для багатьох компаній.

 

За короткий термін зуміли підтвердити свою репутацію надійного постачальника, товар завжди в наявності за прийнятними цінами".

Віра Андріївна

начальник відділу постачання ТОВ "ДБУ 208",
будівництво та ремонт доріг.

Компания Украина-Трансервис часто выручала нас когда "горели сроки", что позволяло вовремя производить и отгружать заказанную продукцию"

Ирина Сергеевна

менеджер по поставкам PROFLINE,
сухие строительные смеси

“Приятно радует наличие на складе разных фракций щебеночной продукции и возможность доставки по разумным ценам в Киевской обл.”

Владимир Петрович

Прораб

Залишити відгук

Iм'я*
Please type your full name.

E-mail*
Invalid email address.

Телефон
Неверный ввод

Ваш відгук*
Неверный ввод

Адреса

Україна, Київ
вул. Фрунзе 160, Корп. Б, оф. 702

Контакти
Email: info@ukr-ts.com.ua
Телефони: +380 (98) 229-90-90
                   +380 (66) 229-90-90
                   +380 (63) 229-90-90